Jautājumi un atbildes

Jautājums: Kā noformēt pirkumu Jūsu veikalā?

Atbilde: Tas ir vienkārši – vispirms izvēlēties preci, kas Jūs ir ieinteresējusi un pievienojiet to pircēja grozam. Pēc tā atveriet grozu un nospiediet pogu "pasūtīt". Aizpildiet pasūtījuma formu. Uzmanīgi pārbaudiet ievadāmo informāciju! Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs sazināsimies ar Jums pa tālruni vai e-mail adresi, lai apstiprinātu pasūtījumu.

 

Jautājums: Kā notiek preču piegāde?

Atbilde: Izvēloties, pasūtot iepatikušos Jums preci mūsu internet - veikalā 2-3 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas prece tiks nogādāta uz Jūsu norādīto adresi ar kurjerpasta palīdzību. Kurjers iepriekš sazināsies ar Jums, lai saskaņotu Jums izdevīgo piegādes laiku. Pasūtījums tiek apmaksāts saņemšanas brīdī (ja izvēlēts pēcmaksas maksājuma veids). Saņemt pasūtījmu iespējams tikai uzrādot pasi.

 

Jautājums: Kā samaksāt par pasūtījumu?

Atbilde: Te ir varianti: Jūs saņemat preces ar kurjerpasta palīdzību ar pēcmaksu – tas nozīmē, ka Jūs samaksāsiet pasūtījumu skaidrā naudā tūlīt pēc saņemšanas, vai arī par izvēlēto preci var samaksāt ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu – sīkāk lasiet par to sadaļā APMAKSA.

 

Jautājums: Cik ilgā laikā pasūtījums tiks piegādāts man uz norādīto adresi?

Atbilde: Pasūtījumu Jūs saņemsiet divu vai trīs dienu laikā pēc tā nosūtīšanas no Rīgas.

 

Jautājums: Vai pasūtījumu var saņemt bez pases?

Atbilde: Saņemt pasūtījumu bez pases nav iespējams.

 

Jautājums: Vai Jūs veicat preču nosūtīšanu Lietuvā?

Atbilde: Pašlaik mēs realizējam preču nogādāšanu tikai Latvijas robežās. Varbūt nākotnē mums būs iespēja nosūtīt pasūtīto preci arī uz Lietuvu, Igauniju un tuvākajām ārzemēm, bet pašlaik tas nav iespējams.

 

Jautājums: Vai pasta darbinieki nevarēs uzzināt kas tieši ir sūtījumā?

Atbilde: Nē, pasta darbniekiem nekas nebūs zināms, jo pirms banderoles nosūtīšanas mēs rūpīgi iepakojam un aizlīmējam preci standartveida iepakojumā (aploksne bandrole), nekur netiks norādīts un nevienam (tai skaitā arī pasta darbniekiem) nebūs zināms banderoles saturs.