Vibe Therapy Serene

3562001

Pieejamība: Ir noliktavā

Regulārā cena: €115,00

Speciāla cena: €86,25

Apraksts

Augstas kvalitātes silikona vibrators rozā krāsā ar 7 vibrācijas pakāpēm, baudu veicinošu reljefu, izteiktām rieviņām spēcīgai stimulācijai un izgaismotām režīmu pārslēgšanas podziņām. Vibrators izgatavots no antialerģiska 100% medicīniskā silikona, kas nesatur toksiskas vielas un poras, kurās iespējama mikrobu uzkrāšanās. Vibrators ir veidots no silikona, tāpēc lielākai slīdamībai to drīkst lietot kopā ar uz ūdens bāzes ražotiem lubrikantiem. Tas ir ūdens izturīgs, varēsi nodoties baudai pat vannā un dušā.  Garums: 23,5 cm , diametrs: 2,5 - 4 cm .Materiāls: ABS, silikons .Darbojas ar 2 AAA tipa baterijām (komplektā neietilpst) - 7 dažādi stimulācijas ritmi un pulsācijas režīmi

Par Vibe Therapy... Iepazīstieties - Vibe Therapy, īpaši augstas klases ražotāju kompānija. Tās ir jaunākās paaudzes seksa rotaļlietas, kas sevī ietver inovatīvas un ergonomiski piemērotas dizaina formas, augstvērtīgas kvalitātes un daudzveidīga izmantojuma iespēju apvienojumu. Vibe Therapy produkcija ražota no medicīniskā silikona, kura materiāla kvalitāte mūsdienās atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem pasaulē. Terapeitiskā efektivitāte no vibrācijas līdz jutekliskai pulsēšanas funkcijai Jums dāvās nomierinošas un atslābinošas sajūtas.

Izsmalcināts dizains, klusa, jaudīga vibrācija, ergonomiska forma un higiēnisks materiāls – tas viss Jūsu komfortam, labsajūtai un neaizmirstamiem baudas mirkļiem!


Vibe Therapy Serene

Vairāk skatu

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.